Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim ;

31 Mart seçimleri neticesinde sizler, Akçakoca Belediye Başkanlığı görevini bana tevdi ettiniz. Bu bağlamda siz değerli halkıma teşekkürü bir borç biliyorum. Artık, büyük bir hamle olarak başlatacağımız hizmetlerimiz ve yeni belediyecilik anlayışımızın getirdiği birçok yenilik için adım atılacaktır.

Akçakoca Belediyesi olarak, ilçemizin gelişmesi, çağdaş bir çizgiye ulaşması noktasında çok büyük bir gayret ve çaba sarf edeceğiz. Hizmet sunumunda hiçbir ayrım yapılmayacak, çalışmalarımızın önceliğini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Bizler biliyoruz ki; siz değerli halkımızın bizlerden olan hizmet beklentisi büyük. Ne mutlu ki bizler, sizlere bu güveni vermişiz. Bu bağlamda sizleri mahcup etmeden ilçemizin tüm hizmetlerini sırası ile yerine getireceğiz.

Etkin,  verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bizler gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite, çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, sosyal belediyecilik, çevreye saygılı olma prensiplerine bağlı kalarak yol alacağız.

Akçakocalı olmayı ayrıcalık haline getirmek ve siz değerli halkımızın memnuniyetini sağlayacak, projeler üretmek öncelikli hedefimiz olacaktır.  Bizler hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmayı ve bire bir diyalog kurmayı tercih edeceğiz.

Daha yaşanabilir ve çağdaş bir Akçakoca’ya kavuşmak ümidi ile sizlerin de desteğini yanımızda hissederek, çalışmalarımızı Akçakoca’mıza yaraşır bir şekilde sürdüreceğiz. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle kentimizi layık olduğu düzeye taşımak bir cazibe merkezi haline getirerek vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

 

Büyük düşündünüz ve bizleri bağrınıza bastınız. Her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

 

        M.Okan YANMAZ

 Akçakoca Belediye Başkanı